Ogólnopolska konferencja Skuteczne strategie w leczeniu uzależnień 2018

 

Bronisławów nad Zalewem Sulejowskim k. Tomaszowa Mazowieckiego

Centrum Kongresowo-Szkoleniowe Magellan, 20-22.09.2018 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. Skuteczne strategie w leczeniu uzależnień 2018. Konferencja odbędzie się w dniach 20-22.09.2018 r. w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym Magellan w Bronisławowie, ul. Żeglarska 35/31, gm. Wolbórz, województwo łódzkie.

Konferencja adresowana jest do osób pracujących z osobami uzależnionymi oraz związanych z finansowaniem leczenia uzależnień – a zatem nie tylko do terapeutów, ale także lekarzy, pielęgniarek, pracowników socjalnych itp..

Udział w konferencji jest bezpłatny. Oznacza to, że także koszty zakwaterowania i wyżywienia ponosi organizator.

Do zgłoszenia się na konferencję służy formularz, do którego zostaniesz przeniesiony po kliknięciu na przycisk poniżej. Jego wypełnienie nie oznacza automatycznego zakwalifikowania do udziału w konferencji – o tym każdy uczestnik zostanie poinformowany w oddzielnej wiadomości.

Adres e-mail i numer telefonu do organizatora: konferencjaeleuteria2018@gmail.com, 510 430 353. Będziemy wdzięczni za telefony w sprawie konferencji jedynie na ten numer.

Aktualizacja (14.03.2018 r.): z powodu wyczerpania limitu zapisanych uczestników od 14.03.2018 r. wszystkie zapisujące się osoby znajdują się na liście rezerwowej! W sytuacji zakwalifikowania się do udziału w konferencji osoby te zostaną poinformowane o tym fakcie w wiadomości e-mail. Dojazd do CKS Magellan od strony Warszawy…

i od strony Łodzi: